30-ТІ РОКОВИНИ АВАРІЇ

Голова ДАЗВ В. Петрук затвердив План заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

З метою належної підготовки до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, наказом ДАЗВ від 01 березня 2016 року № 22 затверджено План заходів Державного агентства України з управління зоною відчуження, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Оприлюднюємо зазначений План заходів.

Детальніше

2016-й оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

Президент Петро Порошенко оголосив 2016-й рік роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Про це йдеться в Указі № 702/2015 «Про заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», який Глава держави підписав 14 грудня.

Кабінету Міністрів доручено розробити з урахуванням пропозицій центральних та місцевих органів виконавчої влади, наукових установ і громадських об’єднань та затвердити план заходів, передбачивши, зокрема заходи із поліпшення умов соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ліквідаторів.

Детальніше

Постанова ВР України про проведення парламентських слухань на тему: “30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи”

Детальніше

Україна проводить підготовчі заходи до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи

Уряд України затвердив склад Організаційного комітету з проведення заходів до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, до складу якого увійшли представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних організацій, Академії Наук України, Верховної Ради України, громадських організацій.

На підставі отриманих пропозицій від обласних державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, громадських організацій ДАЗВ дуло підготовлено План заходів, який буде затверджено на засіданні Оргкомітету.

Детальніше

Про утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

gerb

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 листопада 2015 р. № 1161-р

Київ

Про утворення Організаційного комітету з підготовки
та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних
з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2016 році заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, у складі згідно з додатком.

Надати голові Організаційного комітету право затверджувати його персональний склад та вносити в разі потреби до нього зміни.

2. Організаційному комітетові розробити і затвердити у місячний строк план заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Прем’єр-міністр України  А. ЯЦЕНЮК

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію