Рiшення засiдання колегiї ДАЗВ від 29 липня 2014 року №4.2з питання «Про хід виконання заходів щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, а також перспективи подальшого використання

Дата публікації . Друк

ukraine 73x103 bw

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ


РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

від 29 липня 2014 року

м. Чорнобиль

№4/2

РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДАЗВ
з питання «Про хід виконання заходів щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, а також перспективи подальшого використання промислового майданчика Чорнобильської АЕС»

 

Заслухавши доповідь виконуючого обов'язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Сейди В.О. про хід виконання заходів щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, а також перспективи подальшого використання промислового майданчика Чорнобильської АЕС, Колегія

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про хід виконання заходів щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, а також перспективи подальшого використання промислового майданчика Чорнобильської АЕС взяти до відома.

2. ДСП "Чорнобильська АЕС" (Грамоткін І.І.):

2.1. отримати дозвіл на експлуатацію заводу з переробки рідких радіоактивних відходів (ЗПРРВ);

Термін виконання: грудень 2014 року.

2.2. вжити заходів для ліквідації наслідків руйнування покрівлі машинного залу на об'єкті "Укриття";

Термін виконання: вересень 2014 року.

2.3. підготувати пропозиції щодо подальшого використання промислового майданчика Чорнобильської АЕС та подати їх до ДАЗВ України.

Термін виконання: вересень 2014 року.

3. Відділу з питань ЧАЕС та поводження з відпрацьованим ядерним паливом (Гнилицький Ю.І.) та ДСП "Чорнобильська АЕС" (Грамоткін І.І.) забезпечити подання проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження проекту будівництва "Остаточне закриття та консервація блоків № 1, 2, 3 Чорнобильської АЕС" до Кабінету Міністрів України.

Термін виконання: грудень 2014 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

Голова ДАЗВ України
Голова Колегії

В. Холоша

Секретар Колегії

Н. Сем'янівська