Результати засідання постійно діючої Комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження

Дата публікації . Друк

29 лютого 2016 року об 11.00 годині відбулося засідання постійно діючої  Комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження (далі – Комісія) ), з розгляду заяв та  документів, поданих претендентами для участі у конкурсному відборі на посади керівників наступних підприємств:

Державного підприємства «Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС»;

Державного підприємства «Науково-технічний центр дезактивації та комплексного поводження з радіоактивними відходами, речовинами, джерелами іонізуючого випромінювання».

Голова Комісії (за посадою –  Голова ДАЗВ) Віталій Петрук зазначив: «Ми задекларували, що у своїй діяльності будемо керуватись принципами прозорості, відкритості та відповідальності, а отже, попри те, що ці два підприємства не мають статусу стратегічних, а для призначення їх керівників проведення конкурсу не є обов’язковим, ми будемо проводити відкритий конкурсний відбір відповідно до постанови про порядок проведення конкурсного відбору»

На підставі рішення Комісії допускаються до участі в конкурсному відборі на заміщення вакантних посад:

• директора Державного підприємства «Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС»: МАРТИНОВ Сергій Костянтинович; МОРУГИЙ Сергій Дмитрович; ЩЕГОЛЬКОВ Руслан Вікторович;
• директора Державного підприємства «Науково-технічний центр дезактивації та комплексного поводження з радіоактивними відходами, речовинами, джерелами іонізуючого випромінювання»: ЖАЛДАК Денис Миколайович; ПАНЧЕНКО Анатолій Федорович; РЕЦЬ Юрій Миколайович; РОМАНЕНКО Сергій Анатолійович.

У зв’язку з неподанням зазначених у пункті 10 Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 документів, не допускається до участі в конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства «Науково-технічний центр дезактивації та комплексного поводження з радіоактивними відходами, речовинами, джерелами іонізуючого випромінювання» ГРЕБЕНЮК Олександр Вікторович.

14 березня 2016 року об 11.00 годині  в приміщенні Державного агентства України з управління зоною відчуження ( за адресою: м. Київ, вул. Митрополита  В. Липківського (колишня вул. Урицького), 35, корпус 2) відбудеться засідання Комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження. На засіданні Комісія буде заслуховувати конкурсні пропозиції учасників конкурсного відбору  на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства «Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС».

21 березня 2016 року об 11.00 годині  в приміщенні Державного агентства України з управління зоною відчуження ( за адресою: м. Київ, вул. Митрополита  В. Липківського (колишня вул. Урицького), 35, корпус 2) відбудеться засідання Комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження. На засіданні Комісія буде заслуховувати конкурсні пропозиції учасників конкурсного відбору  на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства “Науково-технічний центр дезактивації та комплексного поводження з радіоактивними відходами, речовинами, джерелами іонізуючого випромінювання”.