Робота комісії з конкурсного відбору

Результати засідання постійно діючої Комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження

05 травня 2016 року об 15.00 годині відбулося засідання постійно діючої Комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження (далі – Комісія), з розгляду заяв та документів, поданих претендентами для участі у конкурсному відборі на посаду керівника Державного спеціалізованого підприємства “Чорнобильський спецкомбінат”

На підставі рішення Комісії до участі в конкурсному відборі на заміщення вакантної посади генерального директора Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат» допускаються: БОКЛАГОВ Сергій Григорович, ГРАБЧУК Михайло Валерійович, ЄВЕНКО Іван Юрійович.

20 травня 2016 року об 09.00 годині в приміщенні Державного агентства України з управління зоною відчуження (за адресою: м. Київ, бульв. Лесі Українки, 26, ІІ поверх) відбудеться засідання Комісії. На цьому засіданні Комісія буде заслуховувати конкурсні пропозиції учасників конкурсного відбору на заміщення вакантної посади генерального директора Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію