Результати засідання постійно діючої Комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження

Дата публікації . Друк

05 травня 2016 року об 15.00 годині відбулося засідання постійно діючої Комісії з проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження (далі – Комісія), з розгляду заяв та документів, поданих претендентами для участі у конкурсному відборі на посаду керівника Державного спеціалізованого підприємства “Чорнобильський спецкомбінат”

На підставі рішення Комісії до участі в конкурсному відборі на заміщення вакантної посади генерального директора Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат» допускаються: БОКЛАГОВ Сергій Григорович, ГРАБЧУК Михайло Валерійович, ЄВЕНКО Іван Юрійович.

20 травня 2016 року об 09.00 годині в приміщенні Державного агентства України з управління зоною відчуження (за адресою: м. Київ, бульв. Лесі Українки, 26, ІІ поверх) відбудеться засідання Комісії. На цьому засіданні Комісія буде заслуховувати конкурсні пропозиції учасників конкурсного відбору на заміщення вакантної посади генерального директора Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат».