АНОНСИ

27 травня 2019 року о 12:00 на території ДСП «Київський державний міжобласний спецкомбінат» відбудеться демонстрація контейнерів для транспортування та зберігання відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання (ВДІВ)

Шановні представники ЗМІ!

27 травня 2019 року о 12:00 на території ДСП «Київський державний міжобласний спецкомбінат» відбудеться демонстрація контейнерів для транспортування та зберігання відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання (ВДІВ), отриманих у рамках співпраці Урядів України та США. Ці контейнери будуть використовуватись для перевезення накопичених на українських спецкомбінатах ВДІВ до спеціалізованого сховища на території зони відчуження.

Учасники заходу:

ПЕТРУК Віталій – Голова Державного агентства з управління зоною відчуження;

ХОДОРІВСЬКИЙ Михайло – Директор Державного спеціалізованого підприємства «Київський державний міжобласний спеціальний комбінат»;

ДЕМ’ЯНЮК Віталій – Голова наглядової ради товариства з обмеженою відповідальністю «НT- інжиніринг»;

та представники Українського науково-технічного центру.

Під час заходу відбудеться демонстрація обладнання (контейнери та підйомні механізми).

Проект реалізовано у рамках угоди між Україною та США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдження зброї масового знищення.

Реєстрація: 11:45.

Початок заходу: 12:00.

Місце проведення: м. Київ, с. Пирогово, вул Комунальна, 1.

Акредитація ЗМІ обов’язкова та триватиме до 16:00 24.05.2019. Для акредитування на захід надсилайте скан редакційного листа із зазначенням паспортних даних (серія, номер, громадянство, дата народження) кожного із членів знімальної групи, а також скан журналістського посвідчення та першої сторінки паспорта на електронну адресу pressdazv@gmail.com.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 594-82-47, (095) 872-74-37.

Під час заходу просимо дотримуватись дрес-коду, що є обов’язковою умовою перебування на території спеціалізованих об’єктів системи поводження з радіоактивними відходами: закрите взуття та одяг з довгим рукавом.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію