АНОНСИ

У зоні відчуження з'явиться унікальна діджитал-скульптура ARTEFACT

22 листопада на території зони відчуження у місті Прип’ять, відбудеться активація масштабної інтерактивної діджитал-скульптури ARTEFACT, а також презентація саундтреку до скульптури від українського митця RASSVET та французького номінанта Гремі Крістофа Етьє.

Арт-проект присвячений проблемам сучасної інформаційної епохи: маніпулювання інформацією, фейковим новинам та постправді. За допомогою штучного інтелекту ARTEFACT зможе відповісти на найважливіші питання і привернути увагу до проблеми медіаграмотності і свідомого споживання інформації.

Як потрапити?
Надсилайте акредитаційну заявку на бланку організації, за підписом редактора. Заявка має містити такі дані кореспондентів:

1. Назва ЗМІ;
2. Посада;
3. Прізвище, ім'я та по батькові;
4. Дата народження;
5. Серія та номер паспорту;
6. Контактний телефон;
7. Електронна адреса;
8. Копія паспорта (перша сторінка);
9. Копія редакційного посвідчення;

Трансфер до місця проведення заходу надається організаторами. Про місце та час зустрічі буде повідомлено додатково у листі-підтвердженні акредитації.

Акредитаційні заявки приймаються до 16 листопада 2018 року включно до 18:00 на пошту pr@artefact.live.

Важливо: акредитація може бути завершена раніше, у зв'язку з обмеженою кількістю місць, яка обумовлена технічними можливостями локації. Лише 200 представників ЗМІ з усього світу зможуть на власні очі побачити, як у зоні відчуження оживе ARTEFACT та наживо поспілкуватися зі скульптурою. Решта зможе спостерігати за активацією крізь медіа і матиме змогу поставити ARTEFACTу питання через діджитал-платформу сайту artefact.live.

Довідково:
ARTEFACT – міжнародний культурно-соціальний проект, який не несе під собою комерційної основи або інтересів політичних сил та реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства інформаційної політики України, Міністерства культури України, Міністерства екології та природних ресурсів України та Державного агентства України з управління зоною відчуження.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію