ВСІ НОВИНИ

Радіаційна ситуація в зоні відчуження в районі пожежі (станом на 12.00)

Станом на 12:00 годину 09.04.2020 тривають заходи з ліквідації пожеж, а саме: поблизу с. Чистогалівка на території Корогодського лісництва спостерігається тління лісової підстилки окремими осередками на площі близько 20 гектарів. На території Денисовецького лісництва в заплаві р. Грезля спостерігається тління трав'яного настилу і чагарників окремими вогнищами. На території Котовського лісництва спостерігається тління трав'яного настилу між смт Поліське, с. Тараси і с. Володимирівка. Поширення пожежі немає. Ситуаційна картосхема пожеж наведена на Рис.1.

Детальніше

Онлайн-брифінг начальника Головного управління ДСНС України у Київській області Василя Слободяника та т.в.о. Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Павлової Катерини щодо стану пожеж у природних екосистемах на території Київсько

Катерина Павлова зазначила, що усі підприємства сфери управління ДАЗВ та ДСНС, які працюють над гасінням пожежі, діють злагоджено та оперативно. Зокрема, ДСП «Екоцентр» виконує всі заходи щодо контролю радіаційного стану та моніторингу за допомогою міжнародної систем «РОДОС» (RODOS) та Автоматизованої системи контролюрадіаційного стану зони відчуження, що автоматизовано передають дані із датчиків, які розміщено на усій території зони відчуження.

Детальніше

Триває ліквідація лісової пожежі у Зоні відчуження безумовного (обов’язкового) відселення (станом на 14:15)

Станом на 07:00 на території Котовського лісництва Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення спостерігається пожежа трав’яного настилу та лісової підстилки між смт Поліське та с. Володимирівка (10, 16 квартал) на площі близько 6,5 га та поблизу с. Рудня Осошня (58, 77, 79 квартал) на площі близько 4 га. Ситуація повністю контрольована. Роботи тривають. До гасіння залучено 120 чол. та 29 од. техніки, у тому числі від ДСНС 54 чол. о/с та 10 од. техніки.

Детальніше

ПРО РАДІАЦІЙНУ СИТУАЦІЮ У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ У РАЙОНІ ПОЖЕЖІ СТАНОМ НА 04.04.2020, 17:55 годину

За повідомленням чергового ДПРЧ-11 03.04.2020 о 21:25 год. виїхали в район с. Жовтневе 14, 20 кварталу Котовського лісництва 2 АЦ з Поліського та 1 АЦ з Вільчі, виявлено загоряння 4,0 га трав’яної підстилки.

Детальніше

Триває ліквідація лісової пожежі у зоні відчуження безумовного (обов’язкового) відселення (станом на 21:00)

За інформацією ДСНС, на території Котовського лісництва зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення продовжуються заходи щодо ліквідації пожежі трав’яного настилу та лісової підстилки. Роботи тривають. До гасіння залучено 136 чол. та 31 од. техніки.

Детальніше

У зоні відчуження працює штаб із гасіння пожежі

Сьогодні на територію зони відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення у р-н. села Володимирівка Котовського лісництва перекинулася пожежа, яка поширилася на зону відчуження.

Детальніше

Оперативна інформація щодо лісових пожеж на території зони відчуження безумовного (обов’язкового) відселення

За інформацією ДСНС:

6 квітня поблизу с. Давидки Народицького району Житомирської області в поймі р. Грезля виникла пожежа трав’яного настилу та чагарників. 7 квітня пожежа поширилась на 220, 221, 222, 231, 251 та 252 квартали Денисовецького лісництва Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення Київської області.

Детальніше

У зоні відчуження продовжуються заходи щодо ліквідації двох осередків пожежі

Радіаційний фон у зоні відчуження контролюється за допомогою автоматизованої системи контролю радіаційного стану (АСКРС) ДСП «Екоцентр» у безперервному режимі на 39 пунктах. Зокрема, поблизу району пожежі розташовано 3 пункти АСКРС.

Детальніше

У ДАЗВ роблять кроки у напрямку відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення

Фахівці ДАЗВ розробили та направили на розгляд до профільного міністерства проєкт Закону, яким пропонується застосувати єдиний критерій віднесення територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, до зон радіоактивного забруднення.

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
            (044) 594-82-45 (канцелярія)

  office[]dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію