ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ продовжує реформування організаційно-управлінської структури підприємств, що обслуговують проммайданчик Чорнобильської АЕС

У рамках реформування організаційно-управлінської структури підприємств, установ та організацій системи ДАЗВ, агентство продовжує процес приєднання державного підприємства «Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС» до ДСП «ЧАЕС».

Як зазначає Голова ДАЗВ Віталій Петрук, об'єднання цих підприємств сприятиме підвищенню ефективності управління процесами, що відбуваються на промисловому майданчику ЧАЕС. У тому числі, це позитивно вплине на безпеку об’єктів критичної інфраструктури, організацію належного фінансування об’єктів зони відчуження та сприятиме більш ефективному використанню коштів.

Реформування відбувається у співпраці з представниками первинних профспілкових організацій ДСП «ЧАЕС» та ДСП «УЗФО ЧАЕС». Це дозволить гарантувати під час реорганізації дотримання трудових прав працівників відповідно до законодавства про працю та Галузевої угоди.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію