ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ розширює роботу з норвезькими туроператорами для розвитку міжнародного туризму

Експерти підприємств системи ДАЗВ, за підтримки Норвезько-Української торгово-промислової палати, представили туристичний потенціал зони відчуження туроператорам з Норвегії. Зокрема, вони продемонстрували наявні маршрути відвідування, плани щодо удосконалення туристичної інфраструктури та розвитку системи доступу на територію зони відчуження.

«За минулі 5 років кількість туристів збільшилась вдесятеро і продовжує зростати. Переважна більшість – іноземці. Тому для нас важливо розширювати співпрацю із закордонними туристичними операторами, щоб якомога більша кількість людей змогла відвідати зону відчуження і отримати якісну та правдиву інформацію про Чорнобиль», - зазначає директор ДП «ЦОТІЗ» Володимир Кухарев.

Презентація викликала схвальну реакцію норвезьких туроператорів і готовність до співпраці. Як зазначили у торгово-промисловій палаті, залучення міжнародних туроператорів до України є важливим напрямком роботи. Така співпраця сприяє поширенню знань про нашу державу у всьому світі і дозволяє зробити процес організації візитів максимально комфортним як для туриста, так і для організаторів.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію