ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ та Атомпрофспілка досягнули згоди з впровадження нової організаційно-управлінської структури підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Агентства

Під час проведення робочої зустрічі з представниками Атомпрофспілки було досягнуто згоди щодо подальших спільних дій з впровадження нової організаційно-управлінської структури підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління ДАЗВ, з метою ефективного виконання пріоритетних завдань, які покладені на Агентство та внесення змін до чинної Галузевої угоди (2018-2020 рр.).

За словами керівництва ДАЗВ, реформування підприємств зони відчуження у тісній співпраці із представниками профспілкових організацій гарантуватиме врахування інтересів працівників та безумовне дотримання умов Галузевої угоди під час цього процесу.

Зокрема, впровадження нової організаційно-управлінської структури підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Агентства, передбачає уникнення дублювань функцій підприємств та супроводжуватиметься підвищенням оплати праці на підприємствах, що належать до сфери управління ДАЗВ.

Крім того, було обговорено питання щодо внесення змін до Галузевої угоди в частині уніфікації підходів до оплати праці та упровадження єдиної системи оплати праці на всіх підприємствах зони відчуження.

Представники Атомпрофспілки відмітили високий рівень виконання ДАЗВ Галузевої угоди за 2018 р., січень-березень 2019 року.

Під час робочої зустрічі було досягнуто домовленостей про наступні кроки, зокрема, 11 квітня відбудеться чергове засідання комісії, яка розглядатиме питання про приєднання УЗФО до ЧАЕС, а 17 квітня заплановано проведення робочої групи з обговорення змін, які пропонуються внести до Галузевої угоди.

10.04 prof

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію