ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ та Іванків запланували інформаційно- роз’яснювальну кампанію та заходи із запобігання виникненню пожеж в екосистемах і прилеглих до зони відчуження територіях

На виконання протокольного доручення заступника міністра Мінекоенерго Романа Абрамовского, за спільної ініціативи ДАЗВ, Іванківської та Поліської райадміністрацій, Голів районних рад (громад), землекористувачів, працівників лісової охорони, ДСНС і Нацполіції України, розпочали працювати над розробленням та впровадженням плану спільних дій із запобігання виникненню пожеж в екосистемах і прилеглих до зони відчуження територіях.

За словами т.в.о. Голови ДАЗВ Катерини Павлової, подібні спільні заходи будуть проводитися вперше. Об’єднання зусиль допоможе підвищити ефективність підготування до пожежонебезпечного періоду, який, у зв’язку з погодними умовами, починається цього року на місяць раніше - у березні. Система дій направлена на недопущення пожеж на прилеглих до зони відчуження територіях, попередження їх завчасного виникнення, та проведення роз’яснювальної роботи серед населення цих районів.

Окрім того, Катерина Павлова зініціювала інформаційну діяльність серед шкіл та дитячих закладів, прилеглих до території зони відчуження. Вона також закликала до активної участі у проведенні роз’яснювальної роботи профільні підприємства зони відчуження.

«Ми повинні працювати на упередження, щоб не допустити спалахів та масштабних пожеж. Статистика засмучує. Комунікація відіграє не останню роль», - наголошує т.в.о. Голови ДАЗВ.

Як зазначив начальник управління з питань забезпечення бар’єрної функції зони відчуження, природно-заповідного фонду, радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисту Михайло Байтала, статистика за останні 20 років говорить, що 90% пожеж виникають через людський фактор, і майже 90% цих пожеж можна зупинити на ранній стадії.

Серед основних шляхів ефективної роботи із запобігання та попередження пожеж він відокремив готовність до оперативного реагування з терміновою передачею інформації про виявлення пожежі відповідним підрозділам, профілактика на ранній стадії за рахунок системи відео спостережень, а також осмислення громадянами усіх ризиків та відповідальності за власні вчинки.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію