ВСІ НОВИНИ

ДАЗВ удосконалює систему внутрішнього контролю за управлінням на підприємствах зони відчуження

Для виконання пріоритетних завдань держави в умовах євроінтеграції, ДАЗВ працює над розбудовою та підвищенням ефективності системи внутрішнього фінансового контролю на підприємствах зони відчуження. Зокрема, для представників ДП «ЦОТІЗ», ДСП «Північна Пуща», ДСП «Екоцентр», ДСП «Чорнобильський спецкомбінат», ДСП «ЦППРВ» головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту ДАЗВ провела семінар-тренінг щодо розбудови системи внутрішнього контролю за моделлю COSO та практичних аспектів її застосування для управління ризиками.

Як зазначив заступник Голови ДАЗВ Володимир Фещенко, з 2016 року агентство активно удосконалює систему внутрішнього контролю на підприємствах: проводить наради, презентує фахівцям необхідні практичні матеріали та нормативно-законодавчі акти. Зараз ця робота буде посилена за рахунок додаткових заходів для формування нового, сучасного підходу до здійснення управління та контролю за ним.

За словами головного спеціаліста з питань внутрішнього аудиту Світлани Кочіної, впровадження системи внутрішнього контролю за європейською моделлю дасть змогу підприємствам досягати поставлених цілей, здійснювати діяльність максимально ефективно та результативно.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію