ВСІ НОВИНИ

Про робочу зустріч за участю представників Європейської комісії з ядерної безпеки в Україні

01-02 лютого 2016 року в Спільному Офісі підтримки (JSO) Управління Інструментом співробітництва з ядерної безпеки в Україні (м. Київ) проведена чергова робоча зустріч за участю представників Європейської комісії з ядерної безпеки в Україні, Державної корпорації «УкрДО «Радон» та ДСП «Київський ДМСК».

Під час зустрічі були визначені терміни надання інформації від спецкомбінатів ДК «УкрДО «Радон» за проектом U4.01/12 BCD «Покращення інфраструктури для поводження з радіоактивними відходами, реабілітації забруднених ділянок та зняття з експлуатації в Україні», необхідної для складання попередніх технічних специфікацій на поставку обладнання за підпроектами:

U4.01/12B «Сприяння в створенні на базі ДК «УкрДО «Радон» системи аварійного реагування для ліквідації аварій с радіоактивними матеріалами, не пов'язаних з діяльністю АЕС»;

U4.01/12С «Створення інтегрованої автоматизованої системи радіаційного моніторингу навколишнього середовища спецкомбінатів ДК «УкрДО «Радон»;

U4.01/12D «Реабілітація територій об‘єктів/сховищ РАВ, що утворились внаслідок аварії на ЧАЕС и знаходяться за межами зони відчуження».

Слід зазначити, що це вже не перша зустріч з консорціумом європейських компаній. Попередня робоча зустріч відбулась у січні нинішнього року.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію