ВСІ НОВИНИ

Школярі Київщини віртуально відвідають зону відчуження

За підтримки ДАЗВ науковці з Університету Салфорда (Велика Британія) презентують для школярів Києва та Київської області освітній проєкт «Віртуальний Чорнобиль 2». Мета проєкту – ознайомити дітей з історією Чорнобильської катастрофи та сучасним станом флори і фауни зони відчуження за допомогою інтерактивних форматів - віртуальних екскурсій та ігор.

«Чорнобильська тема оповита великою кількістю міфів та легенд, які, на жаль, буквально передаються з покоління в покоління в Україні. Це призводить до викривленого сприйняття зони відчуження як у старшого, так і у молодшого покоління. Щоб зупинити це поширення легенд потрібно давати дітям якісні знання про Чорнобиль у зрозумілому їм форматі, і проєкт Університету Салфорда – чудовий інструмент для цього», – зазначає начальниця відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю ДАЗВ Катерина Павлова.

Вчора презентацію провели для школярів Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. У рамках пілотної презентації представники Університету, ДАЗВ, Чорнобильського заповідника та ДП «ЦОТІЗ» відвідають 6 шкіл на Київщині. За результатами цих візитів науковці доопрацюють проєкт так, щоб він повністю відповідав потребам учнів та вчителів. Після цього планується повторний візит до українських шкіл у травні 2020 року і залучення до співпраці профільних міністерств та обласних адміністрацій.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію