ВСІ НОВИНИ

Співробітники ДАЗВ посилюють знання на тренінгах з особистісної ефективності та менеджменту

У рамках нового соціального проекту «Освітній Хаб міста Києва» від Асоціації інноваційної та цифрової освіти розпочато тренувальну програму для співробітників ДАЗВ з метою підвищення практичних навичок, що найбільш необхідні у роботі Агентства.

Тренінги запроваджуються за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Департаменту освіти та науки Київської міської державної адміністрації.

Перша порція «Позитивних комунікацій» від тренера хабу Наталії Сидоренко містила в собі посиленні навичок у подоланні бар’єрів комунікацій, мистецтва аргументації та вмінню слухати один-одного.

Другим кроком став «Емоційний інтелект», де команда зміцнювала свої навички з управління емоційним станом за експертної підтримки Михайла Павловського.

«Такий досвід завжди актуальний та корисний розвитку співробітників Агентства. Ми вдячні нашим колегам

за можливість безкоштовного навчання та допомогу від досвідчених фахівців Асоціації», - коментує в. о. завідуючого сектору з управління персоналом ДАЗВ Сергій Довгалюк.
Він також підкреслив, що цьогорічна тренінг-програма містить у собі 4 тематичні блоки, 2 з яких команді вдалось успішно пройти.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію