ВСІ НОВИНИ

У ДАЗВ підтримали соціальний проект за ініціативи Руслани Лижичко з розвитку зеленої енергетики, який стартуватиме у Чорнобилі

Посол відновлювальної енергії у світі Руслана ініціювала соціальний проект «Renewable Energy Sunrise» щодо переходу України на 100% використання чистої енергії, старт якого планується на 26 квітня у зоні відчуження.

«Моя місія – це країна чистої енергії. Це можливо лише через розвиток екологічної свідомості українців та перехід на чисті джерела. Я не можу обійти Чорнобиль стороною, коли мова йде про чисту енергію, бо він є крапкою, звідки почалася в Україні атомна енергетика і де відбулась найстрашніша в світі техногенна катастрофа, а сьогодні – це крапка відродження чистої енергії природи, яка сама себе «включила». Тому на мій погляд саме тут мають відбуватися перші кроки нашого руху», – зазначила Руслана під час зустрічі з Головою та представниками ДАЗВ.

За словами Голови ДАЗВ Віталія Петрука, сьогодні Чорнобиль – це територія змін, де 85% відведено під Заповідник, а решта 15% – під промислову діяльність людини. Тут уже є перші сонячні панелі, а у рамках Кіотського протоколу має бути зведена ще одна СЕС.

Окрім того, він зазначив, що сьогодні зона відчуження є джерелом натхнення для багатьох митців з усього світу і Агентство зі свого боку залюбки підтримує творчі проекти, адже це дозволяє ширшому колу людей побачити зону відчуження з іншого ракурсу – як зону відродження та розвитку.

У рамках проекту заплановано зйомки соціального фільму, який має вмотивувати людей переходити на «зелену» енергетику та тематичні перформанси у Чорнобилі та Ізмаїлі 26-27 квітня.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію