ВСІ НОВИНИ

Учасники українсько-японського проекту SATREPS обговорили річні результати співпраці та окреслили напрями роботи на наступний рік

На черговому засіданні Спільного координаційного комітету українсько-японського проекту SATREPS обговорили річні результати співпраці та окреслили напрями роботи на наступний рік. Зокрема, у рамках проекту були представлені результати оцінки радіоактивного забруднення екосистем на осушених ділянках водойми-охолоджувача ЧАЕС, динаміка міграції радіонуклідів водним шляхом, а також законодавчі аспекти забезпечення ефективного управління зоною відчуження.

«Україну та Японію поєднують аваріїна АЕС, які маливеликі екологічні наслідки, і лишеспільними зусиллями мизможемо їхподолати. Результати цього проекту та досвід, отриманий під час його реалізації, допоможуть зробити наступні кроки для подолання наслідків радіаційного впливу на навколишнє природне середовище. Досвід та знання вчених створюють науково-дослідний здобуток, який становить інтерес для наукової спільноти з усього світу», - зазначив Голова ДАЗВ Віталій Петрук під час відкриття засідання.

Серед пріоритетних напрямів співпраці на наступний рік учасники засідання виділили продовження досліджень за попередніми напрямами, а також розширення системи радіаційного моніторингу навколишнього природного середовища за рахунок встановлення додаткових аспіраційних пристроїв, будівництва спостережних свердловин.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію