ВСІ НОВИНИ

Заступники Голови ДАЗВ приступили до виконання посадових обов’язків

Відповідно до підписаних наказів Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергія Калашника від 15 червня 2020 року, Пляцка Андрія Валерійовича було призначено першим заступником Голови ДАЗВ, а Шевчука Максима Костянтиновича - заступником Голови ДАЗВ.

Пляцко Андрій Валерійович розпочав свою трудову діяльність 28 років тому, понад 19 років працював на керівних посадах, серед яких: керівник групи операцій з цінними паперами фінансового відділу департаменту економіки та фінансів підприємства з іноземними інвестиціями «ТНК-Україна», заступник директора з фінансів бурового управління АТ «Укрбургаз» дочірнього підприємства НАК «Нафтогаз України», директор управління «Укравтогаз». Також, обіймав посаду генерального директора ТОВ «Оіл Трейд Сервіс» та ТОВ «ТД Континент Нафта». 6 років працював у країнах Європейського Союзу, де здійснював управління проєктами в галузі поводження з відходами.

Шевчук Максим Костянтинович понад 20 років працював у галузі ІТ та телекомунікацій, займався інтеграцією інформаційних систем, рішеннями з безпеки та наданням телекомунікаційних сервісів у ЗАТ «Інком», ПрЗАТ «Датагруп». Близько 15 років займав керівні посади у В2В, відповідав за технічний розвиток та налагодження міжнародної співпраці. Зокрема, у ПрАТ «Датагруп» відповідав за створення проєктного офісу та запровадження проєктного підходу для швидкозростаючого бізнесу. Під час підготування та проведення ЄВРО-2012 координував усі ІСТ-сервіси в Україні у Місцевому Організаційному Комітеті УЄФА. Був членом Правління Інтернет асоціації України. Також, працював на керівних посадах з розвитку бізнесу та створення нових сервісів у провідних телекомунікаційних компаніях України.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію