Наказ ДАЗВ України від 4 березня 2011 року №1 «Про підвищення оперативної готовності та забезпечення порядку під час святкування Міжнародного дня прав жінок і миру 8 Березня»

Дата публікації . Друк

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ

З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

01030, м.Київ, вул.О.Гончара, 55а, тел.(044) 247-31-05, факс (044) 247-32-36, E-mail: azo@mns.gov.ua


 

НАКАЗ

«4» березня 2011 року

№1

Про підвищення оперативної
готовності та забезпечення порядку
під час святкування Міжнародного
дня прав жінок і миру 8 Березня

Для забезпечення надійної роботи виробництва з безперервними технологічними процесами та з метою забезпечення готовності Державного агентства України з управління зоною відчуження (далі – ДАЗВ України), підприємств зони відчуження до дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, організації і координації зусиль щодо їх локалізації, інформування вищих за рівнем органів державного управління під час святкування Міжнародного дня прав жінок і миру 8 Березня,
НАКАЗУЮ:

1. Першому заступнику Голови ДАЗВ України Бобру Д.Г. організувати та забезпечити заходи щодо підвищення оперативної готовності та забезпечення порядку під час святкування Міжнародного дня прав жінок і миру 8 Березня у зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення.

2. Призначити відповідальною посадовою особою від керівного складу ДАЗВ України у термін з 5 до 9 березня 2011 року заступника Голови ДАЗВ України Проскуру М.І.
Першому заступнику, заступнику Голови ДАЗВ України на час свят і вихідних днів перебувати на телефонному зв’язку. У разі неможливості перебування на телефонному зв’язку інформувати про це Голову ДАЗВ України. 

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова             В.Холоша